susipažinkime. bankroto administratorius

Ištuštėjo verslo kišenės? Metas susipažinti

Sakoma, jog kartais turi žengti žingsnį atgal, kad galėtum judėti į priekį. Mažai kas atsimena, jog žymiausias pasaulio peliukas vardu Mikis gimė tik po to, kai bankrutavo pirmoji Walto Disneyjaus pasakų studija. Arba, kad Abrahamas Lincolnas jaunystėje buvo nedidelės miestelio krautuvėlės savininkas, o kai tapo 16-uoju ir vienu mylimiausiu Amerikos prezidentu, jo krautuvėlės langai buvo senokai užkalti… dėl bankroto.

Ir ne, mes nesakom, kad bankrotas yra pasakiškas kelias į sėkmę. Mes sakom, kad bankrotas nėra pasaulio pabaiga. Jeigu sau leidi bankrotas gali tapti puikia galimybe pasikrauti baterijas naujam šuoliui. Įsivaizduokit sau, ko būtume netekę, jeigu mūsų minėti Milžinai būtų sustoję ir pasidavę ištikus verslo bankrotui.

Tai ar visi bankroto administratoriai vienodi?

Su bankrotu susidūrę verslai dažnai gali daug ir ilgai pasakoti apie juos skandinusius nešvarius bankroto administratorius. Daug istorijų esame girdėję, nemažai jų ir internetas primena. Nesislėpsim, Lietuvoje bankroto administratoriaus veidas vis dar dažnai matomas dulkinam šešėly, o vokelis – kaip neatsiejamas bankroto administratoriaus atributas.

Mes sakom – ne visi tokie.

Yra kitaip mąstančių ir kitaip žiūrinčių. Yra žmonių, suprantančių atsakomybę ir savo misiją. Yra nemokumo administratorių, susipažinusių su jiems keliamu reikalavimu pirmiausia būti profesionalais ir nepriekaištingai atlikti savo pareigas. Kas jeigu ne bankroto administratorius pirmiausia turi būti pagalbininkas dažniausiai sudėtingoje situacijoje, kai pikti visi ir visi pasinėrę į kalčiausių paieškas. Mes suprantame, kad doras nemokumo administratorius šešėlyje nestovi.

Apie mus

Drąsiai.lt – tai Vilniuje įsikūrusi nemokumo administratorių komanda, savo paslaugas nuo 2008 m. teikianti visoje Lietuvoje. Turime likvidavimo, bankroto, verslo gaivinimo (restruktūrizavimo) patirties. Per daugiau nei 10 veiklos metų esame pabaigę beveik 100 įmonių bankroto procedūrų, ne mažą dalį draugiškai – neteismo tvarka. Esame padėję tiek nedidelėms vos veiklą vykdyti pradėjusioms įmonėms, tiek stambioms ilgus metus gyvavusioms bendrovėms.

Puikiai skaitome balansus, iš pelno (nuostolių) ataskaitų galime nuspėti ateitį arba patarti, kad ši būtų mielesnė. Bet pirmiausia esame žmonės, girdintys Jūsų poreikius ir galintys draugiškai patarti. Dėl to susipažinti su mumis baigiant vieną ir verčiant kitą savojo verslo istorijos puslapį yra puiki mintis.

Skaičiai

0
Pabaigtų bankroto bylų
0
Pabaigtų neteisminių procesų
Vykdomi neteisminiai procesai

Apie įkūrėją

Įmonių neteisminio bankroto platformos drąsiai.lt įkūrėjas – nemokumo administratorius Martynas Tilindė, bankroto duoną kremtantis nuo 2008 m. Aktyvios savo praktikos metu Martynas sėkmingai pabaigė per 100 įmonių bankroto procedūrų.

Martynas visuomet siekia įsiklausyti į verslo poreikius, matyti bendrą kuo platesnį situacijos vaizdą, įvertinti rizikas ir pasiūlyti šias rizikas eliminuojančius sprendimus. Bankrotas, pasak Martyno, yra ne galvos skausmas, o dažnai labai įdomi ir naujų galimybių pasiūlanti patirtis.

Kartu su partneriais Martynas taip pat yra įkūręs fizinių asmenų bankroto svetainę stipruszmogus.lt, kuri daugybei stiprių žmonių padėjo atgimti ir šauti aukštyn – ten, kur jų vieta.

Mūsų žinutė

Yra bankroto administratoriai ir esame mes – Jūsų verslo pabaigos gidai, siekiantys tapti supratingais draugais, o ne moralizuojančiais visažiniais. Suprantame, kad verslo pabaigoje pasitikėjimas partneriais yra galbūt dar svarbesnis nei verslo pradžioje, todėl atsakingai siekiame Jūsų pasitikėjimą užsitarnauti savo darbu ir priimamais sprendimais. Nedvejokite – laiku priimtas geras sprendimas atriša rankas Jūsų ateities planams.