bankrotas ne teismo tvarka

Kartais iš tiesų turi žengti žingsnį atgal, norėdamas pajudėti pirmyn. Į verslo bankrotą mes žiūrime būtent taip. Bankrotas yra restartas naujam šuoliui. Pažiūrėkime į galingiausios pasaulio valstybės prezidentą, kuris yra sėkmės simbolis, nors už nugaros yra palikęs 7 bankrotus.

Bankroto procesas yra kelionė, į kurią kartais turime leistis, norime to, ar ne. Mes tokiu atveju siūlome pasinaudoti galimybę bankrutuoti be teismo – draugiškai, paprastai ir greitai.

Kas yra neteisminis bankrotas?

Kviečiame susipažinti su neteisminiu bankrotu, įvertinant jo privalumus, lyginant su įprastu bankroto procesu teismo tvarka, taip pat susipažinti su neteisminio bankroto sąlygomis. Įvertinkite neteisminio bankroto kainą, palyginkite ją su bankroto sąnaudomis, verslui bankrutuojant teismo tvarka. Išsamiai aprašėme visą neteisminio bankroto procesą tam, kad tiksliai žinotumėte, kas, kaip ir kada vyksta. Taip pat nustebsite sužinoję, kiek trunka bankroto procesas ne teismo tvarka.

Galiausiai – susipažinkite su nemokumo administratoriaus vaidmeniu bankroto procese, įvertinkite jo svarbą ir reikšmę jūsų verslo pabaigoje. Taip pat siūlome išbandyti unikalią galimybę nemokamai ištirti savo verslo finansinę sveikatą ir galimybę bankrutuoti be teismo. O jeigu pageidaujate susisiekti gyvai – prašome. Drąsiai.

Susisiekite