bankroto administratorius

Jūsų gidas

Niekas nepaprieštarautų, jog gerai pasiruošęs, savo darbą puikiai išmanantis gidas gerą kelionę paverčia neužmirštama. Kartais pati kelionė nebūna maloni, bet ją išgelbėja… gidas.

Mes kartojamės, tačiau į bankroto procesą žiūrime kaip į Jūsų verslo kelionę. Suprantame, kad ši kelionė negali prilygti 7 pasaulio stebuklų aplankymui, tačiau kad ir kaip ten bebūtų – ši kelionė yra ypatinga ir ji gali būti labai įdomi. Gal bankrotas Jums ir neskamba kaip pati patraukliausia kelionė, tačiau, jeigu jau ten keliaujama, tai neabejotinai yra viena iš svarbiausių ir įsimintiniausių kelionių. Todėl geras gidas tokioje kelionėje tampa esmine figūra.

 Mes matome būtent tokią savąją misiją – bene svarbiausią Jūsų verslo kelionę paversti malonia ir įsimintina patirtimi. Jeigu visose kelionėse yra slaptų vietų, apie kurias keliautojas nenutuokia, tai mes norime būti gidais, atskleidžiančiais Jums slaptąsias bankroto proceso vietas.

Naujas vardas – nemokumo administratorius

Iki 2020 metų visi, kas turėjo teisę (licenciją) teikti bankroto administravimo paslaugas, buvo vadinami „bankroto administratoriais“. Nuo 2020 metų, sujungus įmonių bankroto ir įmonių restruktūrizavimo procesus reguliavusį įstatymus į vieną, šie patapo „nemokumo administratoriais“.

Tai kas pasikeitė? Iš esmės niekas. Mes manome, kad ne vardas (profesija) atspindi žmogų, o žmogus savo vardą (profesiją). Kaip prieš 2020 metus, taip ir toliau sau keliame pačius aukščiausius reikalavimus ir į savo misiją žiūrime taip pat. Todėl mums nėra didelės reikšmės, koks pavadinimas bus užrašytas po mūsų vardais vizitinėje kortelėje. Vardas ir pavardė vis viena užrašyta ryškesniu šriftu.

Susipažinkite su mumis.

Kaip rasti bankroto administratorių?

Jūs tokį jau radote! Susipažinkime.

Bankroto administratorius – tai itin svarbi ir reikšminga figūra bankroto procese. Bankroto administratorius po bankroto perima įmonės vadovo funkcijas ir pradeda veikti įmonės vardu. Bankroto administratoriaus kompetencija dažnai lemia efektyvų ir sklandų bankroto procesą, net kai susiduriama su kebliais klausimais.

Suprantame, kad savo įmonės istorijos nesinori patikėti kokiam nors pašaliečiui. Leiskite mums užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą jau pirmojo vizito metu. Susisiekite su mumis ir įsitikinkite, kad verslo pabaiga gali tapti nauja sėkmės istorija arba būti įdomia patirtimi be didesnių rūpesčių.

Susisiekite