draugiško įmonės bankroto paskelbimas

Susiduriate su sunkumais ir nesate tikri dėl tolesnių veiksmų? Mes padėsime nemokamai.

Iš savo praktikos žinome, kad atsakingas verslininkas iš anksto užuodžia ateinančius sunkumus ir artimiausioje perspektyvoje geba numatyti, kada nebus pajėgus vykdyti prisiimtų įsipareigojimų.

Pavyzdžiui, ne vienas mūsų klientas tiksliai žinojo, kad darbo užmokestį savo darbuotojams galės mokėti dar du mėnesius, o vėliau – paprasčiausiai nebus iš ko. Arba labai tiksliai nuspėjo likusią kreditoriaus kantrybę iki šis pateiks ieškinį teisme dėl neapmokamos skolos.

Tokioje situacijoje labai svarbu žinoti, kokie tolimesni veiksmai yra geriausi įmonei, kreditoriams, o taip pat ir įmonės vadovui ar akcininkams.

Finansų ir situacijos diagnozė – nemokamai

Susidūrus su finansiniais sunkumais objektyviai įvertinti situaciją dažnai nebūna lengva, dėl to tokiu metu labai padeda nešališkas žvilgsnis iš šalies. Tą Jums ir siūlome.

Jau minėjome, kad balansą skaityti mokame puikiai, todėl vien įmonės balanso duomenų dažnai pakaks tam, kad galėtume įvertinti Jūsų verslo finansų sveikatos būklę. Tą padarysime nemokamai.

Nenorime teigti, kad nemokama diagnozė išspręs visas Jūsų problemas, tačiau esame tikri, kad akylas mūsų žvilgsnis ir patarimai leis grįžti į vėžes, susigrąžinti situacijos kontrolę ir pamatyti „akivaizdžius“ sprendimus, kurių prieš tai nesimatė.

Ką mes siūlome?

Jums siūlome susipažinti su mumis be jokių sutarčių. Gaukite mūsų draugišką patarimą. Dažnai vien to pakanka tam, kad vietoje užklupusių rūpesčių pasimatytų šviesesnis rytojus. Įsipareigojame būti maksimaliai konfidencialūs, nenaudoti jokios Jūsų pateiktos informacijos šešėliniams tikslams. Būsime visiškai atvirti ir sąžiningi tik Jums.

Tam, kad galėtume išpildyti savo pažadus, iš Jūsų taip pat tikimės sveiko atvirumo. Norėtume žinoti įmonės, dėl kurios rūpinatės, pavadinimą, jūsų vardą ir užimamą poziciją įmonėje. Taip pat, kaip minėjome, prašysime balanso, kuris mums padės perskaityti įmonės finansinę sveikatą, galimas grėsmes ir pasiūlyti sprendimą.

Kas toliau?

Norint visiškai atsikratyti rūpesčių, reikalingas išsamus situacijos vertinimas – pažintis ne tik su balansu, tačiau su visais balanso straipsniais (turto bei įsipareigojimų). Taip pat būtina žinoti visus Jūsų norus arba planus. Galbūt dalis turto yra nusidėvėjusi? Galbūt dalis Jums reikalinga? O gal žiojoja skylė kasoje, atsargose arba atskaitingo asmens sąskaitoje?

Mūsų praktika rodo – viskam yra sprendimas. Tačiau geram ir tvirtam sprendimui neužteks užpildyti mūsų užklausos formos. Susitikę susipažintume su Jūsų įmonės dokumentais, apžvelgtume situaciją, identifikuotume „silpnąsias vietas“, išklausytume Jūsų vizijas ir pasiūlytumėme galimus sprendimo variantus. Jums nusprendus, kuriuo keliu eiti, nurodytumėme konkrečius žingsnius, kuriuos reikėtų žengti vieną po kito, siekiant, jog rūpesčius pakeistų entuziazmas dėl ateities.

Neilgai trukus, užvertę vieną puslapį, atversite kitą – švarų. Kviečiame tiesiog užpildyti šalia esančią formą.

Pabandykite nemokamai